Yllka Kuqi krahas suksesit të saj, shpesh përfolet edhe për dukjen dhe paraqitjet skenike. Por bukuroshja nga Gjakova, shquhet edhe për linjat trupore e fytyrën natyrale.

Mirëpo këngëtarja duket se po menon për një ndërhyrje në fytyrën e saj.

Me një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, ku shihet vetëm një pjesë e fytyrës së saj, Yllka ka shkruar: A ka nevoje mi pre hun(d)en apo mi fry buzen?

Ndërsa ndjekësit dhe fansat e saj i kanë sygjeruar që të qëndroi ashtu siç është, sepse nuk ka nevojë për operacione të tilla.

Image
Loading...