Monaco do t’i konsiderojë të gjitha ofertat që i vijnë për yllin e skuadrës gjatë afatit kalimtar veror, raporton Telefoot.

Bëhet fjalë për Thomas Lemarin, përfaqësuesin e Francës, për të cilin shumë skuadra kanë shprehur interesim edhe në të kaluarën, transmeton gazeta Express.

Lemar ka qenë objektiv i Liverpoolit dhe Arsenalit në dy afatet e fundit kalimtare.

Në fakt, 22-vjeçari ishte subjekt i një oferte të momentit të fundit nga Arsenali në janar, por e cila u hodh poshtë nga Monaco.

 

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.