Më 13 prill në Indio të Kalifornisë ka nisur Festivali i Artit dhe Muzikës i njohur si ‘Coachella’, një nga ngjarjet më të mëdha në botë.

Në këtë event për një javë radhazi bëhen bashkë adhuruesit e muzikës, ndërsa janë të famshmit ata që parapëlqejnë më së shumti të kalojnë këto ditë festë së bashku e më shoqërinë e tyre.

Edhe reperja e famshme Iggy Azalea nuk mungoi në këtë fest, madje ajo u pa e shoqëruar nga reperi Tyga të, madje thuhet se ata kanë nisur një lidhje dashurie.

Por reperja u komentua mjaftë shumë edhe për paraqitjen e saj. Me një bluzë transparente, pa sytjena ajo mori vëmëndje të mëdha mediatike. Ndërsa veshja e saj hyri në mesin e dukjeve më të mira të dy ditëvë të para të festivalit në fjalë.

Loading...