Një ngjarje e paprecedentë është filmuar sot nga një kamera amatore ku stafi i gazetës “Çelësi”, është përfshirë në një sherr në kryeqytet.

CNA.al ka siguruar videon e sherrit ku shihet qartë sesi stafi i gazetës “Çelësi” konfliktohet me disa djem me grushte, në afërsi të zonës së njohur si “Kthesa e Kamzës”. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.