Të jetosh në bukuritë e Tajlandës

Është kjo Kelly Brook, e cila është duke kaluar pushimet atje derisa është paraqitur me bikine të bardha dhe ka treguar gjoksin e saj bombasitk.

Ndryshe ajo mori famë si modele e të brendshmeve për shkak të formave të saj sensacionale që e bëjnë atë një megayll.

Kelly Brook është duke pushuar në resortin Trisara në Phuket të Tajlandës kurse sot ajo ka dalë edhe në plazh duke treguar format e saj të jashtëzakonshme.

Bukuroshja 28 vjeçare është parë për herë të fundit edhe si aktore në filmin “Piranha 3D, ndërkaq në këtë udhëtim është edhe bukuroshja tjetër Hofit Golan.