Ajo është një nga modelet më seksi të ekranit shqiptar dhe një fakt të tillë e dëshmuar gjithnjë.

Këtë herë bukuroshja Françeska Jaçe ka publikuar një pozë mjaft sensuale, ndërkohë që ndodhej në Romë dhe pikërisht në “Fontana di Trevi”.

Por në të njëjtën pozë dhe afërsisht me të njëjtën veshje ka pozuar pak kohë më parë edhe modelja seksi Oriola Marashi. Të jetë thjesht rastësi?

ImageImage