Sot në orët e mëngjesit një veturë Sead Toledo është rrotulluar dhe ka ra në lum. Siç mësohet në veturën Sead Toledo ka pasur katër persona dhe për fat të mirë nuk ka të lënduar. Policia ka marrë të gjitha masat për të zbardhur aksidentin./TetovaSot/