Njihet për stilin unik.

Reperi Gent Fatali gjatë ditës së djeshme publikoi një foto ku shihet se ishte në lagjën e tij, i hipur mbi veturë por që ishte veshur me një palë tuta shumë interesante.

E ka qenë faqja në Instagram ‘Ëhat they ëearin’ të cilët kanë treguar për çmimin dhe markën që Genti mban veshur.

Madje, Gentin me shumë stil e kemi parë edhe në klipin e fundit deri më tani, ‘Sa jena t’ri’.