Zëra të shumtë flasin për një ndarje të mundshme në mes të Bleros dhe Afrona Dikës. Edhe pse asnjëri nga ta nuk kanë folur deri më tani në lidhje me këtë, të dy ende mbajnë në rrjetet e tyre sociale fotografi së bashku.

Gjithsesi duke qenë fytyra publike, thashethemet nuk kanë të ndalur. Pavarësisht kësaj Afrona vazhdon të shfaqet me poza tejet seksi. Kështu duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në rrjetin e saj social Instagram.

Ndryshe çifti kanë planifikuar që të martohen këtë vit, madje kanë blerë edhe shtëpinë për familjen e tyre që do ta krijojnë.

Image