Ajo filloi famën në The Simple Life.

Dhe të premten Paris Hilton ndezi rrjetin social Instagram, derisa publikoi imazhe të nxehta, ku shfaqet topless

Ylli 37 vjeçar nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës, derisa është shfaqur vetëm në një palë brekë, duke treguar fizikun e saj tejet seksi.

Ajo shihet teksa realizon një set fotografik

Image