Emily Ratajkowski, modelja 25-vjeçare ka kurorëzuar lidhjen disamujore me Sebastian Bear-McClellardin.

Dyshja befasoi me zgjedhjen për destinacionin e muajit të mjaltit.

Ajo dhe aktori aktualisht janë në mes të një shkretëtirë në një udhëtim romantik.

Dhe në vend të valëve tradicionale të detit, plazheve me rërë, Emily dhe Sebastian udhëtuan në rizoma luksoze në mes të shkretëtirës.

Image