Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar shpesh në rrjete sociale foto në të cilat shfaqet pa make-up.

Edhe në këtë të dielë plot diell, Miriami nuk i ka rezistuar postimit të një fotoje të tillë ku shfaqet më në formë se kurrë. “Dhe kur dielli ikën, dalin yjet,”-shkruan Cani. Aktualisht ajo është trajnere në talent-show “The Voice Kids”.