Miriam Cani ditën e sotme ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet pa grim dhe komplet natyrale.

Këngëtarja bukuroshe shqiptare gjithmonë është komplimentuar për pamjen e saj natyrale, ndërsa siç duket edhe nga kjo foto, nuk bën shumë diferencë nga fotot e saj me grim.

Miriam dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më të dashura të publikut, të cilët duket se kanë ditur mirë ta fitojnë dhe ta ruajnë dashurinë e fansave të tyre për vite me radhë.

Image