Ka kohë që është pjesë estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare nga Kosova Mimoza Shkodra ka publikuar një video të shkurtër në “Instagram” ku shfaqet tejet atraktive.

E veshur me një fustan të zi, me material jo shumë shkëlqyes, këngëtarja shihet në video teksa bënë një rrotull në 360 shkallë për të treguar se si po i rri fustani, e për t’i nxjerrë njëkohësisht në pah, linjat trupore, shkruan GazetaBlic.

Ajo kohëve të fundit është përfolur me të madhe, kur u bë publike lidhja e saj me këngëtarin shqiptar, Seldi Qalliu. Dallimi në moshë me këngëtarin u bë temë kryesore e shtypit rozë, por kjo aspak nuk i tërhoqi vëmendje çiftit.

Pak kohë pas lidhjes, dyshja publikuan edhe një këngë së bashku që e titulluan “Dashni”. Ajo u pëlqye goxha shumë gjë që e tregojnë edhe numri i shikimeve, pasi kjo këngë ka mbledhur mbi 17 milion shikime në “YouTube”.

Dress by @fikrijebunjaku

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on