Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu i rezervon shpesh vetes ditë pushimi larg zhurmës dhe rrëmujës së kryeqytetit.

Mes erës, shiut, mjegullës dhe reve, moderatorja thotë se ajo që duhet është vetëm një përqafim i ngrohtë.

Vejsiu ka publikuar në Instagram dy foto mjaft të bukura nga ky përshkrim që bën, teksa ndodhet në Llogara.