Motrat Vjollca e kanë treguar gjithnjë afrimitetit dhe dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

Këtë herë të dyja bukuroshet kanë publikuar në Instagram të njëjtën video në të cilën puthen dhe përqafohen dhe gjithashtu kanë shkruar: “Dhe une gjithmone ne dashni me ty gjysma ime!”,-shkruajnë dy bukuroshet e ekranit. Marina dhe Luana janë dy nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.