Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit.

Manchester Unitedi dhe Liverpooli do të përballen në “Old Trafford” nga ora 13:30 në kuadër të xhiros së 30 në Premierligë

Formacionet zyrtare:

Man UTD: De Gea, Valencia, Smalling, Bailly, Young, Matic, Mata, McTominay, Rashford, Lukaku, Sanchez.

Liverpool: Karius, Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson, Can, Milner, Chamberlain, Salah, Firmino, Mane.