Ato padyshim janë ndër prezantueset më të bukura të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Flasim për motrat nga Tirana, Marina dhe Luana Vjollca të cilat përfliten shumë për pamjen e tyre të jashtme.

Të shumta janë komentet që ato marrin nga ndjekësit e tyre rreth operacioneve plastike, por nuk është se i janë përgjigjur ndonjëherë për ta pranuar një gjë të tillë.

Mbrëmë me rastin e 8 marsit, dy motrat Vjollca janë bërë bashkë për të festuar.

E në një video të publikuar në Instagram tek Marina, teksa po këndojnë një këngë me tekstin “bukuri moj bukuri, i prishe mendjen djemve të ri”.

 

Dhe une gjithmone ne dashni me ty gjysma ime!♥️ @luanavjollca

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on