Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj Younes Bendjima duket se janë në një lidhje herë të ndarë, herë të bashkuar.

Dyshja u zbuluan që nuk po e ndiqnin njëri tjetrin në rrjetin social Instagram, por më pas ajo publikoi Instastory teksa shihej me të në një market,

Por të premten, ajo publikoi një foto të saj, e veshur në bikini, teksa vrapon në plazh dhe duket mjaft seksi, me fizikun për mrekulli.

Image