Nuk ka shumë kohë, që i është bashkëngjitur ekranit televiziv. Fjala është për bukuroshen shqiptare nga Maqedonia, Rina Halili, e cila ka kohë që punon si prezantuese në Radiotelevizionin 21 në Maqedoni.

Ajo pa frikë mund të konsiderohet si një prej gazetareve më të bukura shqiptare dhe këtë e dëshmon për çdo ditë – sa herë që publikon fotografi në llogarinë e saj publike në Instagram.

Rina ndiqet nga më shumë se 13 mijë ndjekës në “Instagram” dhe deri më tani ka të bërë mbi 270 poste. Përveç bukurisë në konstruktin e fytyrës, prezantuesja duket se është e bekuar edhe me bukurinë trupore.

Ajo gëzon forma mbresëlënëse dhe nuk heziton asnjëherë t’i ndajë disa fotografi me ndjekësit në “Instagram”. Më poshtë do të gjeni një përmbledhje të disa fotografive e saj më të mira, e për më shumë ju mund ta ndiqni prezantuesen edhe në “Instagram”.