Për pak javë pritet të sjellë në jetë vogëlushen e saj, dhe për këtë arsye ka organizuar një festë magjike me praninë e familjarëve të saj dhe miqve më të ngushtë.

Bëhet fjalë për Khloe Kardashian partnerin basketbollist, Tristan Thompson, të cilët kanë organizuar festën “Baby shower” për vajzën e tyre të parë.

Në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka publikuar foto nga festa luksozë, në të cilat shfaqet me motrat, mamanë dhe të dashurin e saj.

Khloe shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë bezhë, i cili i nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur, dhe si gjithmonë nuk ka munguar detaji i vënies së dorës në barkun e saj.

Në fotot e publikuara sipërmarrësja 33-vjecare shkruan: “Momente magjike me femra magjike! Do jem gjithmonë në dashuri me ju!”

Image
Image