E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” moderatorja sportive Ilda Bejleri nuk ka ngurruar që ta vërë në siklet moderatorin Ermal Mamaqi, teksa po flisnin me humor për fansat që mund të dhuronin organet për të, Mamaqi i tha Bejlerit

“Dua të të dhuroj mëlçinë time!” Por pasi Ilda i tha se nuk kishte ç’e donte dhe moderatori i shpjegoi se kushtonte shume, Bejleri i tha: “Kë ke organin më të shtrenjtë ti Ermal?” Moderatori së bashku me publikun shpërthyen në të qeshura, ndërsa Ermali ia ktheu: “Po trurin mi trurin!