Shumë shpesh këngëtaret dhe në përgjithësi artistët më shumë komentohen për dukjen dhe paraqitjet e tyre skenike sesa për punën e tyre.

Këngëtarja shqiptare Greta Koçi jo rrallë herë ka qenë në fokus të mediave rozë.

Shpesh për projekte muzikore e më shumë për mënyrën se si ajo paraqitet para ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Greta së fundmi ka postuar një instastory, e sigurisht në sy bie gjoksi i saj, me çka edhe shquhet.