Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka publikuar në rrjete sociale disa foto mjaft provokuese.

Përveç setit fotografik ajo ka treguar se është duke punuar për klipin e saj më të ri. Elvana duket se nuk të ndalet sa i përket produksioneve të reja.

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë ajo realizoi koncertin e saj në Tiranë me të ftuar të zgjedhur dhe prezantoi këngët e saj më të fundit me kompozimin e Pirro Çakos.