Këngëtarja Elvana Gjata është një prej artisteve shqiptare më me nam.

Këngëtarja së fundi ka publikuar albumin e saj me gjashtë këngë, që u prit shumë mirë nga publiku.

Gjatë ditës së djeshme, ajo njoftoi fansat se po qëndron në Prishtinë dhe publikoi disa fotografi radhazi.

Sot ne Prishtine 🌞

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on