Ajo padyshim një ndër këngëtaret më të mira të momentit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa tashmë po ngjit majat e suksesit të saj.

Ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri Paul Klein, por këto ditë ajo është përfolur për një rikthim të mundshëm me të dashurin e saj, Isaac, pasi të dy kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram, si dhe është Isaac ai që po i bën komente yllit britanik.

Duke qenë mjaft e angazhuar me koncerte, ajo kësaj radhe ka udhëtuar drejt Australisë nga ku dhe po publikon imazhe të ndryshme.

Ajo ka pozuar në plazh, e veshur me bikini ngjyrë jeshile ku po i tregon më së miri format trupore të saj./gazeta blic