Prezantuesja Luana Vjollca na ka njoftuar nga brenda me veturën e saj.

Ajo, nget një të tipit  ‘BMW’, veturë kjo e cila duket të jetë tejet luksoze.

Bjondina seksi ka publikuar disa imazhe në Instastory ku shihet duke vozitur ndërsa shpesh herë e ka dëshmuar se është e dhënë pas veturave dhe gjithashtu është një shofere shumë e mirë.

Luana Vjollca në media përflietet për pamjen e saj dhe ndërhyrjet kirugjike që ka bërë mirëpo vazhdon akoma të jetë në top formë dhe me vetëbesim të plotë.

Sa i përket jetës private po shijon dashurinë e Krenar Çoçajt ani pse asnjëra palë nuk e kanë pranuar e as mohuar një gjë të tillë publikisht.

Image