Trashëgimtarja e Top Medias ka zbuluar dhe një tjetër ambient të shtëpisë së saj dhe partnerit Ledion Liço.

Me anë të një postimi në Insta Story ajo ka treguar se si duket dhoma e tyre e gjumit. Edhe këtë herë ajo ka treguar se ka një shije të hollë aredim dhe kombinimin e ngjyrave.

“E sëmurë në shtrat. Wonder woman, perfekte për sot”, shkruan Sara në postimin e saj.

Image