Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme asnjëherë për të treguar format e saj në veshje të rrezikshme.

Dhe Kayleigh Morris, u rikthye edhe një herë me rrënjët e stilit të saj të vjetër, mbrëmjen e së shtunës, shkruan Daily Mail,

Ylli i “Ex On The Beach” ishte siguruar që e gjithë vëmendja të ishte tek ajo, duke u shfaqur me një fustan që kishte shumë prerje.

29-vjeçarja s’i la asgjë imagjinatës me fustanin e saj pa mbathje, derisa ishte nisur drejt një restoranti në Londër

Image
Image