Ajo foli hapur për betejat e saj me depresionin dhe vetëvrasjen në fillim të kësaj jave.

Por Jess Impiazzi ka nisur një pushim të nxehtë nën diellin dimëror në Spanjë, shkruan Daily Mail,

Finalistja e “Big Brother”, ekspozoi format e saj seksi me kostum plazhi dy-copësh, me të cilin dukej mjaft joshëse.

Mirëpo, 28 vjeçarja, duket se kishte pak problem me kostumin e saj dhe këtë e dëshmojnë edhe pozat e mëposhtme.

Image
Image