Olivia Buckland ka befasuar të gjithë në debutimin e saj në Javën e Modës në Londër.

Fatkeqësisht, 24-vjeçarja ka rrezikuar shumë me një veshje të rrezikshme, ku tregoi më shumë se sa duhej derisa sfiloi në pistën Rocky Star të dielën, shkruan Daily Mail,

Duke u shfaqur pa të brendshme, ylli i “Love’s Island” tregoi gjoksin dhe këmbët e saj seksi me fustan të shkurtër, me të cilin zbuloi edhe “zogun”

Image
Image