Me fotot që poston në rrjete sociale, këngëtarja shumë e njohur Xhesika Ndoj provokon shpeshherë me ekspozimin e trupit duke u shfaqur gjithmonë seksi dhe në super formë.

Ndërsa këtë herë ajo ka zbuluar tatuazhin e saj të ri me një postim në Instastory.

“Një libër është një histori për mendjen. Një këngë është një histori për shpirtin”, shkruhet në trupin e Xhesikës.

Ky tatuazh duket të ketë qenë shumë i dhimbshëm pasi këngëtarja me një postim tjetër shkruan “Çfarë dhimbje”.