Tottenham Hotspur dëshiron ta transferojë sulmuesin e Crystal Palace, Wilfried Zaha, raporton Mirror.

Spurs që një kohë të gjatë ka shprehur interesim për Zahan dhe shpreson t`i bindin fqinjët e tyre për ta shitur atë në fund të sezonit, transmeton Express.

Interesim për të kanë shprehur edhe Chelsea e Manchester City.