Ish partnerja e Rob Kardashian, Blac Chyna, është bërë pjesë e një video e cila ka bërë xhiron e internetit.

Pa dijeninë e saj, tashmë po qarkullon video pornografike, në të cilën shfaqet Blac dhe një mashkull.

Sipas mediave, video është xhiruar nga ish i dashuri i Blac, Mechie, por që nuk ka qenë ai që e ka shpërndarë atë në internet.

Avokati i Blac e ka konsideruar kriminale publikimin e videos, ndërkohë që po hetohet se kush mund të jetë personi që e ka bërë publike atë.