Duket se pushimet në Kanada nuk kanë shkuar dhe aq mirë për ikonën e modës, Victoria Beckham.

Mesa duket Victoria është bërë pjesë e një incidenti gjatë kohës që po bënte ski, pasi ajo është fotografuar teksa dilte nga hoteli me këmbën e thyer.

43-vjeçarja është fotografuar në Londër, teksa në duar mbante edhe patericat, të cilat e ndihmonin të ecte pasi këmba e saj ishte e fashuar.

Pavarësisht se e sëmurë, anëtarja e grupit “Spice Girl”, duket se e ka të pamundur të qendrojë në shtëpi dhe të mos punojë.

E veshur me shumë stil, një bluzë të zezë dhe pantallona blu, Victoria u fotografua teksa ngjitej në makinë.

Image