Gjatë performancës së tyre në Brit Awards, Rita Ora dhe Liam Payne dukeshin të mrekullueshëm kur interpretuan këngën e tyre” For You”.

Por duket se fansat e dy këngëtareve kanë bërë një krahasim të dy perfomancave të tyre me këngën “For You”.

Sipas tyre Rita në Brit Awards ka ruajtur një distancë të konsiderueshme nga Liam Payne, për shkak se në sallë ndodhej e dashura e tij, Cheryl.

Një performancë, e cila sipas fansave, ishte totalisht ndryshe nga ajo e para ku këngëtaret ishin të ftuar tek Jimmy Fallon, ku në fund të saj ata u puthën edhe në buzë, ndërsa në Brit Awards ata thjesht trokitën duart me njëri-tjetrin.

Image