Këngëtarja e njohur Orhidea Latifi-Kida, ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Ti”.

Kënga është publikuar me videoklip, në të cilin këngëtarja atraktive shfaqet mjaft bukur dhe me stil,

Më poshtë mund të shihni klipin.