Biznesmeni i njohur shqiptar, nuk ka arritur që t’i shpëtojë dot plagëve të marra nga aksidenti i disa ditëve më parë.

Mësohet se Gëzim Memlika ka ndërruar jetë, pasi nuk ka mundur t’i rezistojë pasojave të aksidentit në zonën pranë Universitetit të Sporteve ku u godit nga mjeti tip Golf. Biznesmeni Gëzim Memlika, i cili ka qenë pronari i nje prej markave të njohura te këpucëve ne vend. 58-vjeçari eshte përcjelle sot për në banesën e fundit. ndersa miq dhe te aferm shprehur mesazhet e dhimbjes ne profilin ne FB te Memlikes.