Noizy dhe Oriola janë dyshja më e përfolur e momentit, dhe si të tillë edhe pjesë e mediave rozë.

Oriola Marashi ka vendosur që suksesi i saj të mbaj firmën e Noizyt dhe prej muajsh ajo është pjesë e grupit OTR, për t’u futur në botën e muzikës. Por duket se shkëmbimet me komente mes tyre së fundmi kanë habitur gjithë ndjekësit.

Image

Teksa Noizy postoi një foto ku shkruante “Cubat e Milano’s”,Oriola i lë një koment duke i thënë: “Mirë boll bëre sikur je akoma Milano”, ndërsa shihet se ZiniZin nuk i ka pëlqyer kjo, aq sa nuk ka nguruar ta ofendojë publikisht: “E mirë mbylle Halen ti”, ja kthen reperi duke bërë kështu të gjithë komentuesit të habiten. Kjo mund të jetë një batutë mes tyre, por në media nuk u komentua pozitivisht.

ImageImage