Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit të cilët vetëm pak muaj më parë kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 10-vjeçare.

Megjithatë herë pas here ata na tregojnë copëza nga lidhja e tyre në rrjete sociale. Këtë pasdite Orinda ka publikuar në rrjete sociale një disa foto mjaft të bukur të realizuara në borë.

Por krahas tyre nuk mund të mungonte një koment i Turit, i cili shkruan: “Bukur shume! Pastaj fillon temperatura, dhimbje fyti dhe paracetamoli!!!!,”-përfundon moderatori i njohur.

Por sigurisht që moderatorja simpatike nuk ka qëndruar pa komentuar duke shkruar: “Turjan Hyska po qahesh ti se po me ben yzmet, besoj! u r so funny Tuiii,”-përfundon moderatorja seksi.