Me sa duket Niall Horan dhe Hailee Steinfeld janë në lidhje.

Këngëtari 24-vjeçar dhe këngëtarja 21-vjeçare janë parë së bashku gjatë një koncerti të Backstreet Boys të shtunën mbrëma në Las Vegas.

Një burim tha për E! News se çifti u nisën drejt një klubi pas koncertit, dhe u panë së bashku në një tavolinë me disa miq duke pirë koktej.