Ish banorja e Big Brother 9 sot ditëlindjen ka datëlindjen, por pohon se nuk do të festojë.

Me anë të një postimi në Instastory biondia nga Shkodra, Dona Pjetri ka treguar se sot kjo ditë gëzimi e ka bërë të reflektojë.

Për shkak se një ditë më parë i ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ajo ka hequr dorë nga festa e datëlindjes.

“Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet. E di që prisni foto të një feste, por dua t’ju them se nuk do e festoj. Dje isha gati duke humbur një person të dashur dhe faleminderit Zotit çdo gjë shkoi mirë.

Mos ruani asgjë për një ditë të veçantë Çdo ditë që jemi gjallë është në një ditë e veçantë. Ju uroj shëndet të gjithëve”.- ka përfunduar ajo duke mos harruar të japë dhe nëj mesazh mjaft pozitiv.

Image