Vajza e ish-deputetes është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut, që bie në sy për sharmin dhe elegancën e saj.

Ada Deda ka festuar ditëlindjen dhe ka qenë mamaja e saj, politikania e njohur Albina Deda, e cila ka uruar të bijën përmes një dedikim special.

Ajo ka treguar edhe moshën e Adës, duke postuar edhe tortën e ditëlindjes, ndërsa shkruan se do të jetë pranë tyre deri në frymën e fundit…

’19 vjeç vajza ime Ada!Dhurata ime per ty Ada perveç kesaj torte dhe nje dhurate modesteper ditelindjeeshte perkujdesja dhe dashuria e shpirtit, krenaria qe mami te dhuron.Do jem prane teje e prane jushderi ne frymen e fundit.Qe kur linde dhe çdo dite qe kalon prania jote veç me lumturon!Gezuar zemer!Edhe vite te bukura,te bekuara nga Zotie shume suksese!’ ka shkruar Deda në urimin e saj dedikuar vajzës së saj.

Image