Kanë disa këngë të përbashkëta.
Djemtë e grupit ‘Babastars’ sot janë mbledhur përsëri bashkë, shkruan lajmi.net

Ka qenë Onati ai që në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me Majk, Getoarin dhe me menaxherin e tyre Dekorim Sahiti.

Nuk dihet nëse ata janë mbledhur vetëm për qejf apo po planifikojnë të vijnë me ndonjë projekt surpriz.

Image