Tifozët e Interit dhe jo vetëm, po bëjnë gjithçka që të heqin vëmendjen nga rezultatet e dobëta të skuadrës.

E fundit në radhë që është bashkuar për të ndihmuar skuadrën zikaltër është Manuela Quistelli, modelja e famshme nga Milano, e cila ka shprehur pasionin  e saj për skuadrën zikaltër. Në postimet e saj instagram, Quistelli poston foto me fanelën me numër 9 të Interit.

Në këto kushte Icardi dhe shokët e tij të skuadrës, kanë një motiv më shumë për të dalë nga kriza e rezultateve.

Image
Image