Ajo është një nga personazhet e politikës, të cilën e kemi parë gjithnjë mjaft serioze, por shumë elegante.

Por duket se vajza e saj Kejda ka treguar në rrjete sociale ditën e sotme një anë të ish-deputetes Majlinda Bregu që nuk e kemi parë më parë.

Kejda ka publikuar në Instastories një video të vitit 2004, ku Majlindën e shohim mjaft trendi me një bluzë me dekolte të hapur dhe barkun jashtë.

“2004, kur e kisha mamin vetëm për vete!”-ka shkruar Kejda krahas videos ku Majlinda shfaqet tepër seksi dhe në formë