Ajo është e njohur për pamjen e mahnitshme dhe fizikun e shkëlqyeshëm.

Dhe Jasmine Sanders shkëlqeu në darkën e Bulgari në Milan Fashion Week të premten,

Modelja 26 vjeçare mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj, e veshur në një fustan që shkëlqente, derisa kishte ekspozuar gjoksin pa sytjena dhe këmbët e gjata seksi./

Image