Këngëtarja Leonora Jakupi ka ndryshuar imazh

Ajo nga një vajzë brune është bërë bionde dhe duket se imazhi i ri po i shkon shumë më mirë se ai i mëparshmi.

S’paku kështu duket në fotot e saj të fundit që këngëtarja ka postuar nëpër rrjetet sociale.

S’e fundmi me këtë stil Leonora u paraqit edhe në koncertin për 50 vite në karrierë të këngëtarit Sabri Fejzullahu, ku ekspozonte edhe gjoksin e saj.

Ndryshe, kënga e fundit e Leonorës është “Pa asnjë dyshim”, këngë që ajo e lansoi para 9 muajve dhe deri me tani ka kaluar 1.4 milion klikime.