Ajo padyshim është diva e estradës shqiptare.

Flasim për Leonora Jakupin e cila me ëmbëlsinë që e karakterizon ka arritur të pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë.

Ndonëse ka vite në skenë, kjo ka bërë që dhe të ardhur e saj të jenë goxha të mëdha, duke i mundësuar asaj që dhe blerjet të jenë nga më të shtrenjtat.

I tillë është dhe ky fustan nga marka e njohur ‘Gucci’ i cili kushton hiç më pak se 8 mijë euro.

Ajo është mjaft aktive me projekte muzikore ku ai i fundit është me titull “E pa prekur” e lansuar për festat e fundvitit.

 

@leonorajakupi wearin a @gucci gown (8,000€) #leonorajakupi #gucci

A post shared by What They Wearin (@whattheywearin) on