Lek Plepi është shfaqur në një foto mjaft provokuese me aktorin e humorit Albano Bogdo.

Dyshja që pak kohë më parë u përfshinë në një sherr virtual me njëri-tjetrin, tani kanë hedhur gjithçka pas, dhe madje kanë ndarë një foto mjaft humoristike për ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

“T’u m’vra Lek Plepi me thikë buke”, shkruan aktori Albano Bogo në Instagram teksa ka ndarë një foto me Lek Pelpin në makinë, teksa ky i fundit i ka drejtuar thikën në qafë.

Pak kohë më parë, Bogdo u përfshi në një zënkë virtuale me Lek Plepin. Sherri i tyre që lindi për arsye ende të paditura, u mbyll sërish në rrjetet sociale, kur aktori Albano Bogdo i kërkoi falje në një video live në “Instagram”.